mp@nadbugiem.pl +48.606-972-793 marek_pomietlo

Spływy kajakowe Bugiem, Włodawką, Krzną, Zielawą, Wieprzem.

Spływ kajakowy Brodacze na Pożegnanie Lata 2018

Już wkrótce odbędzie się kolejna (czwarta) impreza kajakowa Brodacze na Pożegnanie Lata. W poprzednim roku wiele osób pytało się o co chodzi z nazwą i skąd takie logo? Z obserwacji naszych dochodzimy do wniosku, że wszyscy rasowi kajakarze płci męskiej przeważnie podczas swoich spływów się nie golą, a Ci którzy przemieszczają się ciągle z rzeki na rzekę to już w ogóle mają bujny zarost.

Na zakończenie lata będą oni wszyscy mogli zaprezentować swoje brody większemu gronu w miejscu, które słynie z Brodaczy, czyli w (w Sławatyczach. Są oni tutaj przede wszystkim kojarzeni z tradycją przebierania się i stylizowania na ludzi z długimi brodami.  Określenie „Brodacze na Pożegnanie Lata” jest grą słów i poza rekreacyjnym charakterem kajakarskim ma za zadanie zareklamowanie także zimowych, corocznych wydarzeń żegnania Starego Roku.

Jedni i drudzy Brodacze, żegnają jakiś okres a my z utęsknieniem będziemy czekać na kolejne lato i rozpoczęcie Nowego Roku.

Główny spływ kajakowy odbędzie się w sobotę, ale jeśli ktoś ma ochotę i czas to zapraszamy do nas na kilka dni. Będziemy pływać Bugiem na odcinku od Trójstyku do wsi Żuki.

KOMUNIKAT WSTĘPNY

Drodzy Przyjaciele od wiosła!

TERMIN I ETAPY
Planowany termin: 20-23 wrzesień 2018 r.

Etapy:

20.09 – Kijowiec – Krzyczew (Krzna, Bug)        (22 km)

21.09 – Kodeń – Żuki (Bug)                                 32 km.

22.09 – Różanka – Sławatycze: Bug      (26 km)  – spotkanie z Brodaczami – ognisko

23.09 – Sławatycze – Szostaki (Bug)                 19 km

ZAKWATEROWANIE

We własnym zakresie lub rezerwujemy wg kolejności zgłoszeń noclegi w kwaterach agroturystycznych w cenie do 35 zł za nocleg. 3 lub 4 doby (od 19. po południu) Liszna, Mościce Dolne, Krzywowólka lub Sławatycze

 

KOSZTY

Wpisowe na spływ wynosi 70 zł dziennie (miejsce w kajaku, posiłek, ogniska, ubezpieczenie, pamiątki, transport i in.)

ZGŁOSZENIA

Wstępnej rezerwacji oczekujemy w terminie do 10 września 2018 r. pocztą elektroniczną na e-mail: mp@nadbugiem.pl i do wiadomości j.tworek4@upcpoczta.pl

podając:

–          imię, nazwisko,

–          adres

–          e-mail i telefon kontaktowy

–          termin udziału (dni spływu)

–          rezerwuję noclegi – dni

–          rezerwuję: miejsce w kajaku 2-osobowym, jedynkę (dopłata 10 zł/dzień)

 

ZAMKNIĘCIE LISTY UCZESTNIKÓW

Po analizie wstępnych zgłoszeń prześlemy dodatkowe, szczegółowe informacje programu spływu wraz z podaniem konta i terminu wpłaty wpisowego co zakończy proces naboru.

Józef Tworek

 

Fotorelacje z poprzedniego roku:


Fatal error: Uncaught Error: Class 'Ressio_Plugin_UrlLoader' not found in /home/kajakowa/public_html/kajaki.nadbugiem.pl/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/ressio.php:62 Stack trace: #0 /home/kajakowa/public_html/kajaki.nadbugiem.pl/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/public/class-pagespeedninja-public.php(494): Ressio->__construct(Array) #1 [internal function]: PagespeedNinja_Public->ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #2 /home/kajakowa/public_html/kajaki.nadbugiem.pl/wp-includes/functions.php(5349): ob_end_flush() #3 /home/kajakowa/public_html/kajaki.nadbugiem.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): wp_ob_end_flush_all('') #4 /home/kajakowa/public_html/kajaki.nadbugiem.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(334): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/kajakowa/public_html/kajaki.nadbugiem.pl/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/kajakowa/public_html/kajaki.nadbugiem.pl/wp-includes/load.php(1252): do_action('shutdown') #7 [internal function]: shutdown_action_hook() #8 {main} thrown in /home/kajakowa/public_html/kajaki.nadbugiem.pl/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/ressio.php on line 62