mp@nadbugiem.pl +48.606-972-793 marek_pomietlo

Spływy kajakowe Bugiem, Włodawką, Krzną, Zielawą, Wieprzem.

WYŻYWIENIE

Podczas naszych spływów dajemy Ci możliwość posilenia się na trasie i nabrania energii do dalszego wiosłowania. Najczęściej proponujemy uczestnikom spływów grochówkę „wojskową”. Posiłki przygotowywane są przez Koło Gospodyń Wiejskich lub członków lokalnego stowarzyszenia mieszkańców nadbużańskich okolic – „Bużanie”. Jeśli spływ ma trwać kilka godzin, polecamy skorzystanie z opcji posiłku w jego trakcie.

Po zakończonym spływie możemy zorganizować ognisko z pieczoną kiełbaską, karkówką i kurczakiem. Na Twoje życzenie menu może być bardziej rozbudowane. W ognisku może jednorazowo uczestniczyć maksymalnie 70 – 100 osób. Polecamy ognisko jako idealną formę odprężenia po spływie i świetną okazję do uzupełnienia spalonych kalorii, wymiany doświadczeń ze spływu czy do dalszej integracji z pozostałymi uczestnikami. Ogniska organizujemy na zamkniętym, specjalnie przystosowanym do tego terenie, co zapewnia zamknięty charakter imprezy.

 

Osobom planującym dłuższy pobyt w rejonie nadbużańskim, w okolicy Sławatycz, polecamy posiłki w domu pielgrzyma w Jabłecznej i w Kodniu. Dla grup autokarowych wymagane jest wcześniejsze ustalenie menu i rezerwacja. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z wymienionymi domami pielgrzyma za naszym pośrednictwem.

Chcąc zapewnić sobie wyżywienie we własnym zakresie, możesz zabrać jedzenie ze sobą, zaopatrzyć się w niezbędne półprodukty w sklepach w Sławatyczach lub okolicach.