Sławatycze, Poland mp@nadbugiem.pl +48.606-972-793 marek_pomietlo

Płatność mobilna BLIK już dostępna w naszej wypożyczalni kajaków!

Chcielibyśmy poinformować, że od sezonu 2017 będzie można płacić BLIKiem w naszej wypożyczalni. Wystarczy tylko mieć smartfona, zainstalowaną aplikację bankową i nr telefonu odbiorcy (np. nasz 606972793). Transakcje realizowane są błyskawicznie i bezpłatnie.

Dobrą okazją do wejścia w świat nowych technologii będzie założenie sobie darmowego konta bankowego w Inteligo (PKO BP) https://maminteligo.pl/polec-kod i dzięki naszej rekomendacji (trzeba podać nasz nr telefonu 606972793 – kod promocyjny) i spełnieniu wymagań prostego regulaminu na Wasze konto wpłynie 100zł.

Przyjemne z pożytecznym. Zyskujecie konto, a kasę możecie przeznaczyć np. na wynajem kajaków. Dobra opcja np. dla studentów.

Dzięki aplikacji mobilniej i usłudze BLIK będziecie mogli płacić za swoje zakupy znając tylko nr telefonu odbiorcy – co jest wyjątkowo przydatne np. w miejscach, gdzie nie ma terminala kart płatniczych (np. w naszej wypożyczalni kajaków).

Nasz nr telefonu, tzw. KOD PROMOCYJNY – 606972793 podaje się podczas wypełniania formularza założenia konta bankowego http://inteligo.pl/konto-inteligo-mgm/?membercode=1

[Głosów:1    Średnia:5/5]