Sławatycze, Poland info@kajakowaprzygoda.pl +48 606 972 793

W zależności od ilości osób i długości pobytu znajdziemy dla Ciebie i Twojej rodziny lub znajomych miejsca noclegowe zgodne z  oczekiwanym standardem.
Grupy kilkuosobowe mają do wyboru pobyt w gospodarstwach agroturystycznych, schronisku młodzieżowym, na kempingu, polu namiotowym lub w domach pielgrzyma (w Jabłecznej lub w Kodniu).

Pensjonaty czy hotele oddalone są ok. 50km od Sławatycz i znajdują się w takich miejscowościach jak Włodawa, Okuninka, Biała Podlaska lub Terespol.

Grupom autokarowym proponujemy pobyt w Kodniu w domkach kempingowych, w domu pielgrzyma lub „survivalowo” – na polu namiotowym  w Lisznej.

Pamiętaj, że noclegów nie musisz szukać we własnym zakresie. Masz od tego nas. Nocleg o określonym standardzie, dla określonej liczby osób, może być wliczony w cenę spływu kajakowego, dzięki czemu płacisz tylko raz, za wszystko i możesz liczyć na specjalną cenę, a wszystko odbywa się bez zbędnych formalności. Działając w ten sposób oszczędzamy nie tylko Twój czas, ale także pieniądze

Obiekty noclegowe rekomendowane przez nas (posegregowaliśmy zgodnie z biegiem rzeki Bug):

[Głosów:4    Średnia:4.3/5]