Sławatycze, Poland info@kajakowaprzygoda.pl +48 606 972 793

Baza turystyczna w Sławatyczach i okolicach, wraz ze wzrostem liczby odwiedzających ten region turystów, stale się rozwija. Obecnie wystarcza ona w zupełności do pełnej obsługi bieżącej turystów.

Widać tu pozytywne działania władz promujące miejscowość pod względem turystycznym. Przez Sławatycze przebiega szlak rowerowy, w planach jest wytyczenie szlaku konnego, a z całą pewnością na mapie turystycznej tego miejsca zakotwiczył się szlak kajakowy. Od kilku lat pasjonaci kajakarstwa organizują tutaj spływy kajakowe, które w największym stopniu przyciągają rzesze turystów z różnych części Polski i Europy. Każdy jest ciekawy poznania pięknych osobliwości nadbużańskiej fauny i flory (niektóre gatunki występują tylko tutaj) oraz miejsc, w których kiedyś mieszkali wyznawcy różnych religii (judaistycznej, prawosławnej, katolickiej, islamskiej, protestanckiej, (neo)unickiej).

Kiedy będziesz w Sławatyczach i okolicach na organizowanym przez nas spływie, znajdziemy dla Ciebie dogodny, odpowiadający Twoim oczekiwaniom, nocleg, zorganizujemy wyżywienie i zabierzemy Cię wszędzie tam, gdzie nie każdy może trafić. Przyjeżdżając tutaj nie musisz martwić się o nic. My załatwimy wszystko za Ciebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]